Jump to content
British Speedway Forum
Sign in to follow this  
Darija

GOOOOOO ZAGAR!!!!!!!!!

Recommended Posts

Hopefully he changed his name to Doogan Stonebreaker, maybe thats what happened? 8)

 

apprently mr stonebreaker has a boat and has set sail for the bahamas along with jblanch69 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

it's end of his season, I think... Hope he'll get better soon!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zivjo Darija!

Ja seveda poznam Jurico, videl sem ga ze na dosti dirkah in moram reci, da bo po mojem mnenju v prihodnosti se velika zvezda, vsaj tako velika kot Zagar, ce ne se vecja. Skoraj zagotovo bo nekoc vozil v GP seriji, da o profesionalnih ligah (Anglija, Svedska, Poljska) sploh ne govorim.

Glede tvojega oceta: tudi njega seveda poznam, videl pa sem ga ze takrat ko je se nastopal na dirkah. Videl sem tudi njegovo nesreco s Kresom Omerzelom v Ljubljani, zaradi katere je moral koncati kariero.

 

Pa se to: opazil sem, da si napisala, da si se pogovarjal z Matejem. Ali je to res in ce je, mi lahko poves, kaksne poskodbe ima in kaj se je sploh zgodilo v tisti voznji kjer je padel?

 

Lepo se imej

Tomaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matej mi je rekel da je Masters naglo ustavil u ovinku pred njim in je moral ustaviti tudi on in je padel i takrat je še eden naletel na njega z motorjem, tak da mislim da je bilo dosta hudo. Zdaj ne vem če je še v bolnišnici in kako bo dolgo, če kaj izvem, ti sporočim...

 

Lep pozdrav!

Darija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy